Publicat 09 Ian 2008 | Reactualizat 07 Feb 2008 | Expiră 09 Ian 2008

ANALIST DATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profil candiat ideal:

-experienta minima in domeniul bunurilor de larg consum (FMCG)
-abilitati de comunicare si lucru in echipa
-structura disciplinata, matematica, orientata catre lucrul cu cifre
-cunostinte temeinice operare PC (Office - Word, Excel);
-limba engleza avansat (scris/vorbit).

Descrierea jobului

Oferim:
• cursuri de specialitate
• lucrul intr-o echipa de profesionisti
• posibilitatea unei cariere intr-o companie multinationala

Va rugam sa trimiteti CV-ul la fax # 310-6772 sau e-mail info.romania@nielsen.com
www.nielsen.com

ACNielsen este unul din liderii de piata in domeniul cercetarilor de marketing, oferind servicii de analiza si masurare a dinamicii pietei, a atitudinii si comportamentului clientilor in mai mult de 100 de tari.

Expirat
ANALIST DATE  -  The Nielsen Company