Publicat 04 Iun 2007 | Reactualizat 26 Iun 2007 | Expiră 05 Iul 2007

ANALIST DATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana tanara si responsabila, cu chef de munca si minte destupata, curioasa si dornica mereu sa invete lucruri noi.

- persoana serioasa si responsabila
- abilitati de relationare
- lucru in conditii de stres
- cunostinte despre interogarea bazelor de date(SQL)
- cunostinte temeinice de operare PC: MS Office

Descrierea jobului

Analizarea, actualizarea, crearea de rapoarte si centralizarea datelor obtinute in urma activitatilor.

Oferim tot ceea ce este nevoie pentru a face pe cineva fericit cu locul sau de munca: salariu bun, beneficii suplimentare, training-uri si un mediu de lucru personalizat. In plus, sansa unei cariere ascendente intr-o companie deosebita. A oamenilor care lucreaza deja la noi.

Descrierea companiei

Agentie de media directa.

Expirat
ANALIST DATE  -  ONE2ONE