Publicat 26 Mar 2006 | Reactualizat 12 Apr 2006 | Expiră 26 Apr 2006

analist cumparari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

seriozitate
bune abilităţi de comunicare
persoană organizată , riguroasă
experinţă în activitatea de achiziţii publice

Descrierea jobului

răspunde de aprovizionarea instituţiei în conformitate cu prevederile legale
răspunde de administrarea sediului instituţiei
pachet salarial motivant

CSSPP are drept scop pregătirea intereselor participanţilor şi ale beneficiarilor, prin asigurarea unei funcţionări eficiente a sistemului de pensii private şi informarea asupra acestuia.

Expirat
analist cumparari  -  Comisia de Supravegere a Sistemului de Pensii Private

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles