Publicat 13 Oct 2008 | Reactualizat 10 Nov 2008 | Expiră 13 Nov 2008

analist cumparari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-foarte bune cunostinte de limba germana;
-studii finalizate;
-persoana proactiva, decisa sa-si ia in serios responsabilitatile;

Descrierea jobului

-contacteaza furnizorii pentru cerere si negociere preturi;
- se informeaza asupra termenului de livrare a produselor;
-intocmeste comenzile catre furnizori;
-introduce articolele in baza de date;
Se ofera pachet salarial motivant, pregatire in cadrul firmei.

Societatea Klemat este un important partener pentru majoritatea transportatorilor, avand ca activitate importul si comercializarea pieselor si accesoriilor pentru autocamione. Obiectivul nostru este sa venim pe piata cu o oferta cat mai variata de produse si sa oferim servicii de calitate clientilor nostri.

Fiind în deplina concordanta cu scopul pe care ni l-am propus am stabilit o buna colaborare cu marci de renume pe piata auto atat pentru piesele originale cat si pentru cele AFTERMARKET:

Expirat
analist cumparari  -  Klemat S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles