Publicat 07 Iul 2007 | Reactualizat 05 Aug 2007 | Expiră 07 Aug 2007

analist cumparari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Educatie profesionala/Certificari profesionale: Studii superioare, de preferinta tehnice
2. Experienta profesionala: minim 2 ani intr-un post similar
3. Aptitudini:
- Comunicativ, bun negociator, putere de convingere;
Lucru in echipa;
- Aptitudini de studiu si de lucru cu documente.
Constituie avantaj cunoasterea modului de lucru pentru achizitii si expeditii externe.
- Capacitate intelectuala de nivel ridicat;
- Capacitate de organizare si planificare a activitatilor;
- Capacitate de analiza ,sinteza ,cercetare si investigare a informatiilor receptate;
- Limba engleza: nivel conversational;
- Cunostinte operare calculator: Microsoft Office

Descrierea jobului

Construieste stategii de achizitii pe familii de produse si servicii care sa asigure realizarea planului de fabricatie si asigurarea mijloacelor necesare de la furnizori pentru desfasurarea activitatii companiei intr-un demers de ameliorare continua a performantelor Calitate-
Cost-Timp de raspuns.
(2)Asigura existenta materiilor prime si materialelor necesare fabricatiei produselor firmei in cantitatea necesara, in locatia corespunzatoare si la momentul oportun intr-un demers de optimizare a stocurilor.
Piloteaza lansarea comenzilor de aprovizionare pentru a asigura marfurile necesare comercializarii directe.

Descrierea companiei

www.eximprod.ro

Expirat
analist cumparari  -  Eximprod Grup SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles