Publicat 30 Aug 2006 | Reactualizat 29 Sep 2006 | Expiră 30 Sep 2006

Analist Credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minimum 2 ani de zile in sectorul serviciilor financiare - analize de credit
Foarte buna intelegere a modului de functionare a IMM-urilor, inclusiv analiza financicara a situatiilor financiare
Intelegerea proceselor interne si evaluarea potentialului economic al acestora
Cunoasterea aprofundata a normelor legale pentru factoring

Descrierea jobului

Efectuarea analizelor de credit
Posibilitatea de a creste in interiorul companiei
Mediu dinamic
Salariu competitiv

Mansoon Outsourcing, cauta pentru clientul sau companie internationala factoring, persoana care sa intruneasca criteriile necesare ocuparii acestui post

Expirat
Analist Credite  -  SC Mansoon Outsourcing SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles