Publicat 29 Mai 2006 | Expiră 29 Iun 2006

ANALIST CREDITE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- minim 3 ani de experienta bancara in domeniul analizei de risc (eventual in Head Office, Credit Risk Dpt)
-Team player
- Cunostinte avansate ale pachetului Microsoft Office

Descrierea jobului

- analiza situatiilor financiare ale autoritatilor publice locale (APL)
- analiza situatiilor financiare ale unei companii
- analiza profilului economico-social al unei APL (din punct de vedere demografic, macroeconomic, mediu de afaceri)
- intocmirea rapoartelor de credit (Aplicatiilor de credit)
- realizarea de analize economice la nivelul unei APL (oras, judet, regiune)

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1,
Tel: 021/300.35.46
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro

BUCURESTI CENTRU NORD - Al. Ioan Cuza, nr.17, Sector 1
Tel/Fax: 031/805.84.17
E-mail: gabriel.dascalu@adecco.ro

TIMISOARA - Eugeniu de Savoya nr. 6
Tel:0256/432 211
Fax:0256/406 180
E-mail: timisoara@adecco.ro

PITESTI - Bulevardul Eroilor, nr. 16 B
Tel:0248/612 303;
Fax:0248/612 304;
E-mail: pitesti@adecco.ro

SIBIU - Str Fantanii, 2 bis
Tel:0269/206 450;
Fax:0269/206 451;
E-mail: sibiu@adecco.ro

ARAD - Str Ludovic Szantay, nr. 1, ap. 5,
Tel/fax:0257/281 147;
E-mail: arad@adecco.ro.

Cluj - Str. iuliu Maniu nr. 39
Tel: 0264/596 062

Iasi - Bd. Tudor Vladimirescu nr.4, bl. 311, parter