Publicat 26 Aug 2008 | Reactualizat 24 Sep 2008 | Expiră 26 Sep 2008

analist credite

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cu studii superioare de preferinta economice, capacitate de organizare, capacitate de a se integra si a lucra intr-o echipa, disponibilitate pentru munca de teren.

Descrierea jobului

Jobul se refera la identificarea si contactarea potentialilor clienti, interesati sa obtina un credit bancar, prezentarea ofertelor , intocmirea dosarelor de credit si transmiterea acestora catre bancile partenere. Beneficiile viitorului angajat constau intr-un salariu atractiv, mediu de lucru placut, masina si telefon de seviciu.

S.C. CREDIT ACCES S.R.L. este o societate nfiinţată n anul 2008, fiind nscrisă n Reg. Com. sub nr. J24/1251/04.07.2008, CUI: 24146748, avnd ca principala activitate: activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activităţi de asigurări şi fonduri de pensii – cod CAEN 6619.
Societatea are sediul n localitatea Baia Mare, str. Victoriei, nr.152, jud. Maramures şi este reprezentată de către Libotean C-tin Eugen şi Sncu Roxandra Cristina n calitate de administratori.
Prin activitatea desfăşurată vom ncerca să venim n ntmpinarea potenţialilor clienţi ai societăţilor bancare partenere, să mediem şi să facilităm relaţia dintre client şi bancă.
Pnă n prezent am ncheiat contracte de parteneriat cu cteva societăţi bancare interesate să-şi dezvolte portofoliul de clientelă prin promovarea prin parteneri a produselor lor de creditare ( Banca Romnească, OTP BANK, CREDIT EUROPE BANK), cu altele fiind n diverse stadii de pregătire a contractelor de parteneriat.
n derularea activităţii vom ncerca să răspundem nevoilor clienţilor noştri cu maxim profesionalism, rapiditate şi corectitudine, n acest moment fiind n plin proces de selectare şi instruire a echipei noastre, persoane dedicate şi motivate să vină n ntmpinarea clientului şi să-i acorde tot sprijinul de care acesta are nevoie pentru a selecta produsul bancar adaptat nevoilor lui.

Expirat
analist credite  -  s.c. credit acces s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles