Publicat 25 Mai 2005 | Reactualizat 14 Iun 2005 | Expiră 25 Iun 2005

ANALIST CREDITE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

• Studii superioare
• Cunostinte solide de analiza financiara
• Buna cunoastere a mediului de afaceri
• Experienta in pozitii similare
• Capacitate de analiza si sinteza
• Bune cunostinte de utilizare Microsoft Office
• Buna cunoastere a limbii engleze

Descrierea jobului

Responsabilitati Principale

• Analiza riscului pentru facilitatile de creditare solicitate de clienti

\"BANCA Banca Tiriac este un competitor de marca pe piata bancara romaneasca, adresandu-se clientilor persoane juridice si fizice cu o oferta larga de produse si cu servicii de inalta calitate. Aflata in plin proces de expansiune in teritoriu si de dezvoltare a afacerii, Banca Tiriac recruteaza pentru unitatile care urmeaza a deveni in curand operationale in Bucuresti, candidati valorosi pentru postul mentionat.
Pentru a aplica va invitam sa transmiteti CV si scrisoare de intentie, precizand denumirea postului pentru care candidati si ca ati aplicat prin intermediul eJobs, la: Banca Tiriac – Centrala
Departamentul Resurse Umane
Adresa: City Business Center – strada Nerva Traian nr. 3, sector 3, Bucuresti
E-mail: hrdepartment@cbit.ro Fax: 021 3025 627

Aplicatiile Dvs. vor fi considerate strict confidentiale.
Candidatii considerati corespunzatori vor fi contactati pentru etapele viitoare de recrutare.

Expirat
ANALIST CREDITE  -  BANCA COMERICALA ION TIRIAC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles