Publicat 06 Mar 2008 | Reactualizat 04 Apr 2008 | Expiră 06 Apr 2008

Analist Credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice;
- cunostinte solide de analiza financiara persoane fizice/juridice si de contabilitate;
- cunostinte medii de limba engleza;
- Cunostinte bune de operare PC: MS Office;

Descrierea jobului

- efectuarea de consolidari financiar - contabile ale clientilor ce apartin grupurilor de debitori unici;
- introducerea in aplicatia Sabine a datelor financiare primite de la Front Office
- generarea rapoartelor in aplicatia Sabine

Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- posibilitatea de dezvoltare in domeniul bancar

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.

Expirat
Analist Credite  -  SC TRENKWALDER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles