de ani Fără Frică...

Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Analist credite online

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa ne marim echipa si suntem in cautare de colegi noi. Îti place sa comunici, cauti independență financiară și o echipă tânără în cadrul căreia să te dezvolți? Te rugam sa aplici pentru unul din posturile noastre.
Candidatul ideal trebuie sa detina calitati de comunicare si sa aiba o atitudine profesionala in comunicarea cu clientii. Oferim programe constante de training si sprijin in desfasurarea activitatii.

Descrierea jobului

Presupune analiza cererilor de credit pentru un produs online, precum si introducerea notelor in sistemul de gestiune (operare PC la un nivel mediu)
Salariu net fix plus bonuri de masa de 200 lei (decontarea transportului si abonament medical dupa perioada de proba)
Teambuilding anual la munte si activitati trimestriale cu echipa (escape room, laser tag, bowling, film, etc)
Contract pe perioada nedeterminata
Posibilitati de dezvoltare profesionala

Expirat
Analist credite online  -  IFN Extra Finance S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles