Publicat 16 Iun 2008 | Reactualizat 15 Iul 2008 | Expiră 17 Iul 2008

Analist Costuri Transport

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer si/sau economist
Cunostinte bune de limba franceza si/sau engleza;
Excelente cunostinte Excel,Word,Power Point, etc
Experienta in activitatea de Analiza Costuri sau Calcul Devize
Cunostinte de Analiza Economica si/sau Statistica
Cunostinte specifice privind: transportul rutier si feroviar
Notiuni despre: costuri fixe & variabile specifice transport
Notiuni generale:achizitie camioane noi, leasing, asigurari, vignete,etc;

Descrierea jobului

Obtine date economice pt optimizarea costurilor fixe & variabile
Stabileste preturi tinta pt cost/km/vehicul transportor
Participa la realizarea Notei Cost pt transport

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.

Expirat
Analist Costuri Transport  -  RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE