Publicat 18 Iul 2008 | Reactualizat 16 Aug 2008 | Expiră 18 Aug 2008

Analist Costuri Industriale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

STUDII:
- superioare economice sau tehnice

EXPERIENTA:
- ultimii 2-3 ani de experienta intr-o activitate similara constituie avantaj

COMPETENTE SPECIFICE;
-abilitati de planificare si organizare;
-abilitati de comunicare si gestionare informatii;
-cunostinte Ms. Office ( Word, Excel, Outlook);
-limba engleza (scris si vorbit foarte bine).

Descrierea jobului

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:

-Calculatii costuri productie;
-Urmarire costuri/consumuri specifice;
-Bugetare anuala, estimari periodice;
-Determinare Standard Cost;
-Urmarire valorica si cantitativa stocuri;
-Raportari lunare.

OFERIM:

- pachet salarial motivant, loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul pentru construirea unei cariere de succes.

Ductil – Air Liquide Welding - este membra a Grupului Air Liquide, lider mondial si european, pe cateva segmente din domeniul industrial: gaze industriale si medicale, consumabile, echipamente si accesorii pentru sudare.

Viziunea Ductil – Air Liquide Welding : performanta si inovatie pentru a oferi clientilor cele mai bune produse, solutii si servicii si a fi referinta romaneasca in sudare si taiere.

Expirat
Analist Costuri Industriale  -  Ductil - Air Liquide Welding