Publicat 28 Apr 2005 | Reactualizat 26 Mai 2005 | Expiră 29 Mai 2005

ANALIST COSTURI INDUSTRIALE cod ACI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

■ studii superioare economice (absolvirea unui liceu tehnic sau cunostinte tehnice constituie avantaj)
■ experienta recenta, 2-3 ani intr-o pozitie similara constituie avantaj
■ abilitati de planificare si organizare
■ abilitati de comunicare si gestionare informatii
■ capacitate de analiza si sinteza
■ bun cunoscator Ms. Office
■ cunostinte foarte bune de limba engleza / franceza

Descrierea jobului

Responsabilitati :

■ Calculatii costuri productie
■ Urmarire realizari costuri industriale
■ Urmarire costuri / consumuri specifice
■ Bugetare anuala, estimari periodice
■ Urmarire valorica si cantitativa stocuri

Se oferă: pachet salarial deosebit, corelat cu rezultatele profesionale; specializare si dezvoltare profesionala, oportunitatea unei cariere

In numele Clientului nostru, companie parte a unui GRUP MULTINATIONAL, selectionam persoana foarte organizata si precisa, cu gandire logica pentru:

Locatie Buzau

Transmiteti aplicatiile dvs. specificand codul pozitiei, prin e-mail, la adresa office@pari.ro sau pe site-ul www.pari.ro
Numai persoanele selectate vor fi contactate !

Expirat
ANALIST COSTURI INDUSTRIALE cod ACI  -  Cabinet Pari

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles