Publicat 18 Ian 2005 | Reactualizat 16 Iun 2005 | Expiră 17 Iul 2005

Analist Costuri Furnizori (Studii Tehnice) in Pitesti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Franceza - nivel avansat (scris, vorbit, citit); Engleza reprezinta un avantaj;
Studii universitare in domeniul ingineriei - preferabil de profil mecanic;
Studii economice sau experienta economica in mediu industrial;
Excelente abilitati de comunicare si relationare, flexibilitate, integritate, adaptabilitate;
Spirit analitic foarte dezvoltat;
Disponibilitate la deplasari;
Abilitati de coordonare a unei echipe.

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru "Automobile Dacia - Groupe Renault" avem deschisa in acest moment pozitia de "Analist Costuri Furnizori".

Responsabilitati:
Analizeaza ofertele furnizorilor din punct de vedere cost versus calitate;
Analizeaza performanta furnizorilor din punct de vedere tehnic prin deplasari la acestia;
Propune variante de optimizare a proceselor tehnice ale furnizorilor, cat si variante de optimizare a costurilor;
Analizeaza costurile furnizorilor si negociaza schimbari de preturi cu acestia.

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.

Expirat
Analist Costuri Furnizori (Studii Tehnice) in Pitesti  -  LUGERA& MAKLER