Publicat 01 Apr 2008 | Reactualizat 30 Apr 2008 | Expiră 02 Mai 2008

Analist Costuri (ANCBV)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice (prezinta avantaj Inginerie Economica);
- experienta pe un post similar minim 2 ani (de preferinta intr-o companie multinationala)
- MS Office- nivel bun;
- cunostinte de limba germana/engleza
- cunostinte de SAP

Descrierea jobului

- realizeaza analiza costurilor;
- executa calcule de eficienta;
- asigura suport in stabilirea bugetului;
- urmareste si analizeaza activitatile de investitii.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Analist Costuri.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov

Expirat
Analist Costuri (ANCBV)  -  Eurojobs Romania