ANALIST COMERCIAL DEPARTAMENT PIESE DE SCHIMB

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta in utilizarea de sisteme ERP reprezinta un avantaj
- Utilizare la nivel mediu/avansat a softurilor Office Excel, Word, Power Point, Outlook
- Capacitate de a identifica rapid problemele si de a oferi solutii fezabile
- Persoana proactiva cu abilitati de munca individuala si in echipa
- Atentie la detalii si respectarea termenelor
- Flexibilitate si adaptare usoara la situatii noi
- Capacitate de organizare si gestionare a timpului

Descrierea jobului

- Intocmirea comenzilor catre furnizori
- Lansarea comenzilor catre furnizori
- Confirmarea si urmarirea comenzilor catre furnizori
- Solutionarea neconformitatilor
- Solutionarea solicitarilor de disponibilitate si termene de livrare
- Receptionarea produselor in sistemul informatic in termenele stabilite
- Gestionarea confirmarilor comenzilor de client pentru marfa receptionata (informari catre departamentele implicate precum si emiterea diverselor documente de iesire necesare)
- Gestionarea activitatii administrative a departamentului achizitii (corespondenta, arhivare)
- intocmire periodica a rapoarte de activitate

Beneficii:
- pachet salarial motivant
- bonuri masa
- tel mobil
- training intern

DEALER AUTORIZAT de masini si utilaje agricole, acoperire regionala, dezvoltare sustinuta in ultimii ani.
Peste 20 ani experienta alaturi de producatori vest-europeni de top din domeniu.
Echipa tanara si dinamica.
Certificare ISO 9001:2000.
Mediu de lucru deschis, prietenos oferind posibilitati de dezvoltare personala si profesionala pe termen lung.
Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos