Publicat 15 Mar 2007 | Reactualizat 13 Apr 2007 | Expiră 15 Apr 2007

Analist cercetare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare (Economie, Matematica, Statistica)
- PC – Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
- SPSS
- Engleza – foarte bine
- Abilitati de comunicare
- Abilitati analitice
- Capacitate de lucru in conditii de stress
- Abilitate de rezolvare rapida a problemelor
- Flexibilitate in raport cu situatiile aparute;
- Spirit de echipa

Descrierea jobului

- Identifica si discuta nevoile de cercetare
- Intocmeste rapoarte de cercetare pe probleme specifice
- Concepe instrumentele de cercetare, analizeaza datele si realizeaza rapoarte constante
- Identifica sursele de informare pentru proiectele departamentului de cercetare
- Monitorizeaza site-urile si publicatiile de specialitate

CEL MAI MODERN CINEMATOGRAF DIN TARA, LOCATIE BUCURESTI MALL

Expirat
Analist cercetare  -  S.C. HOLLYWOOD MULTIPLEX OPERATIONS S.R.L.