Analist Calitate/ Laborant industrie alimentara , Blaj

Apidava srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii in domeniul industriei alimentare/chimie;
  • Cunostinte de operare Microsoft Office ( Excel, Word , Power Point ) la nivel mediu;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
  • Candidatul, trebuie sa aiba capacitati bune de organizare si prioritizare a sarcinilor;
  • Abilitati bune de comunicare cu colegii, atat din departament cat si din restul companiei.
  • Carnet conducere - Cat B

Descrierea jobului

  • Supravegheaza si controleaza din punct de vedere calitativ produsele realizate pe parcursul procesului de fabricatie;
  • Supravegheaza fluxul de productie;
  • Intocmeste diverse raportari periodice si inregistreaza in fise rezultatele observatiilor;
  • Prelevarea probelor, efectuarea analizelor si testelor specifice pe parcursul intregului proces tehnologic;
  • Luarea masurilor corective atunci cand testele de calitate a produselor sunt necorespunzatoare;
  • Colectarea, marcarea si tinerea evidentei contraprobelor;
  • Intretinerea aparaturii de laborator si a echipamentului tehnic din dotare

Beneficii:
  • Mediu de lucru competitiv, atmosfera prietenoasa, intr-o companie dinamica;
  • Pachet salarial motivant in functie de experienta;
  • Diverse beneficii salariale.

Firma Apidava se ocupa de peste 25 de ani in orasul Blaj cu productia si comercializarea produselor apicole , avand in portofoliu cel mai cunoscut brand de miere din Romania : mierea “Roua Florilor”.
Produsele noastre: miere ambalata la borcan, miere vrac, cosmetice cu miere, sapunuri cu miere sunt comercializate atat in Romania cat si in vestul Europei in tari precum Austria,Italia, Germania , Franta dar si in alte tari precum: Japonia, China, Canada si Singapore.
Valorile si principiile companiei noastre sunt : corectitudine si respect, competenta si diversitate, traditie si spirit de echipa.
Pentru mai multe detalii despre firma va rugam vizitati site-ul nostru: www.apidava.ro.
Pentru mai multe detalii despre acest anunt va rugam sa ne contactati pe email la adresa contabilitate@apidava.ro sau telefonic la: 0732144799 in atentia doamnei Mariana Barbu
CV-urile se pot depune si pe email la adresa: contabilitate@apidava.ro in atentia doamnei Mariana Barbu.
Publicat 29 nov. 2021 Reactualizat 29 dec. 2021 Expiră 29 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos