Publicat 23 Aug 2007 | Reactualizat 26 Aug 2007 | Expiră 23 Aug 2007

analist bancar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoasterea limbii engleze (fluent)
· Gandire analitica si sintetica
· Orientare catre rezultate
· Abilitati de organizare si management al timpului
· Spirit de initiativa
· Capacitate de lucru in echipa
· Responsabilitate
· Tinuta etica

Descrierea jobului

Promoveaza produsele bancii catre clientii corporate
Prospecteaza piata si identifica potentiali clienti
Administreaza eficient relatia cu clientul pentru promovarea ofertei de produse si servicii ale bancii si identifica noi oportunitati de cross-selling;
Colecteaza si pregateste documentatia aferenta acordarii creditelor destinate persoanelor juridice;
Urmareste aprobarea si utilizarea creditelor

ATE Bank, a cincea mare instituţie de credit din Grecia după capitalizarea de piaţă, a preluat Mindbank în luna mai a anului trecut. Ulterior, denumirea băncii Mindbank a fost schimbată în ATE Bank România. ATE Bank este o banca universala, oferind o gama completa de produse si servicii de cea mai buna calitate persoanelor fizice, IMM-urilor si corporatiilor.

Expirat
analist bancar  -  ATEBANK