Publicat 21 Iun 2007 | Expiră 21 Iun 2007

analist bancar

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-aptitudini de comunicare dezvoltate
-persuasiune, tenacitate
-studenti de la finante-banci, marketing, managementul afacerilor
-pensionari din mapn sau mai
-persoane serioase,dinamice cu proiecte de viitor.

Descrierea jobului

-ofera consultanta clientilor si face analiza fiecarui client pentru a oferi cea mai buna solutie
-dezvolta piata de clienti
-prospecteaza piata
-respecta regulamentul de ordine interioara
-pregaatire de specialitate gratuita
-bani, beneficii,
-cariera la nivel inalt , obtinuta doar pe rezultate
-pentru studentii de la finante-banci se ofera document de practica in banca +bani
-promovari in cadru festiv la conferinte nationale

Descrierea companiei

-recruteaza personal pentru HVB-LOCUINTE
-cea mai puternica banca locativa din Europa-parte a grupului financiar UNICREDIT.
-banca locativa care se ocupa cu tot ce tine de casa, dar si de confortul financiar al familiei
-ofera siguranta si stabilitate familiei

Expirat
analist bancar  -  contrstcom benta sa