Publicat 16 Oct 2006 | Expiră 16 Nov 2006

ANALIST APROVIZIONARE

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii (studiile superioare prezinta avantaj);
- Cunostinte avansate de lb. engleza;
- Foarte bune cunostinte utilizare MS Office;
- Abilitati numerice dezvoltate;
- Experienta anterioara intr-un post similar in cadrul departamentului Aprovizionare/ Achizitii - min. 1 an;
- Experienta in domeniul produselor alimentare prezinta un important avantaj al candidatilor:
- Capacitate de sinteza si analiza a unui nr.mare de informatii;
- Capacitatea de a respecta termenele impuse;
- Adaptabilitate, autocontrol, seriozitate, rigurozitate;
- Aptitudini foarte bune de comunicare, negociere, lucru in echipa, asumarea responsabilitatilor.

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale ale postului sunt: gestionarea comenzilor de aprovizionare si a portofoliului de produse alocat in vederea asigurarii suportului departamentului de Aprovizionare/ Achizitii.
Posibilitati de dezvoltare a carierei, acces la informatii si mediu de lucru profesionist, pachet salarial complex.

Companie nationala de distributie ce activeaza in domeniul FMCG

Expirat
ANALIST APROVIZIONARE  -  Client eJobs