Publicat 15 Ian 2008 | Reactualizat 13 Feb 2008 | Expiră 15 Feb 2008

ANALIST APROVIZIONARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tau:

- Studii superioare (preferabil profil economic)
- Engleza si/sau germana la nivel avansat
- MS-Office Suite
- Experienta in planificarea materialelor
- Abilitati de comunicare
- Abilitati organizatorice

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Ajuta si asista departamentul Logistica in rezolvarea problemelor
- Analizeaza si modifica comenzile de materie prima
- Transmitere comenzile catre furnizori
- Asigura aprovizionarea continua a materialelor necesare productiei
- Dezvolta si mentine contactul permanent cu furnizorii
- Programeaza consumul personal de materiale consumabile/auxiliare (birotica)

Descrierea companiei

Grupul de companii LEONI

Binecunoscut ca un sistem inovativ si de dezvoltare pentru cabluri, cablaje si sisteme de cabluri, grupul numara peste 35.000 de angajati in mai mult de 90 de locatii raspandite in 30 tari. Este binecunoscut furnizor pentru Audi, BMW, Bosch, Mercedes-Benz, Deutsche Telekom, Ericsson, General Motors, Land Rover, Miele, Philips, Porsche, Siemens, VW si altii.

Locatia BISTRITA cu mai mult de 3.100 de angajati este parte a diviziei de cablaje, fiind cel mai mare angajator din Bistrita – Nasaud.

Expirat
ANALIST APROVIZIONARE  -  SC LEONI WIRING SYSTEMS RO SRL