Publicat 11 Mai 2007 | Expiră 11 Iun 2007

ANALIST APROVIZIONARE

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii finalizate
- experienta pe un post similar (cel putin 6 luni)
- bune cunostinte Excel
- disponibilitate la program prelungit
- persoana organizata
- tenacitate, perseverenta, rezistenta la stres

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- generarea de comenzi de aprovizionare si retururi
- verificarea de comenzi in sistem
- transmiterea comenzii furnizorului prin fax sau e-mail
- urmarirea si verificarea facturilor

Beneficii:

- pachet salarial atractiv incluzand bonurile de masa si bonusuri in functie de performante
- mediu de lucru dinamic si profesionist
- oportunitati de crestere si promovare in cadrul firmei prin sustinere permanenta si gestiunea carierei

Retea nationala de distributie, apartinand unui holding romanesc, cu un portofoliul bogat de parteneri, este liderul de necontestat pe zona de distributie produse pentru birou, business-to-Business.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ANALIST APROVIZIONARE  -  CONFIDENTIAL