Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 18 Feb 2019 | Expiră 06 Mar 2019

Analist Aplicatii Software

1 post

Candidatul ideal

  • Experienta de lucru cu limbajul SQL;
  • Experienta de lucru in MS-SQL server si mySQL;
  • Experienta de lucru cu aplicatii de tip ERP (gestiune contabilitate de gestiune);
  • Studii superioare, de preferat profil tehnic de specialitate;
  • Abilitati reale de comunicare;
  • Capacitate de organizare si incadrare in termene;
  • Seriozitate;
  • Atitudine orientata spre identificarea si solutionarea problemelor;
  • Manifesta spirit de echipa si colaborare;
  • Relationeaza cu usurinta si manifesta deschidere spre nou;
  • Bune cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

In pozitia de Analist Aplicatii Software vei:

  • Fi implicat in intretinerea de aplicatii ERP in domeniul contabilitatii de gestiune;
  • Oferi suport IT pentru aplicatiile ERP existente;
  • Oferi suport primar la sesizarile clientilor interni, legate de job-urile de import/export date, dintre platforma ERP si platformele third party integrate cu aceasta;
  • Fi implicat in testarea interna a modulelor aplicatiilor operationale.
Oferim:
  • Salariu motivant;
  • Tichete masa;
  • Prime de Paste si Craciun;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Locatie stabila in zona Militari (la aproximativ 5 minute de statia de metrou Preciziei).

Genesis este o companie de dezvoltare imobiliară cu o experiență de peste 15 ani pe piața locală, care a dezvoltat și deține două dintre cele mai mari parcuri de birouri clasa A din București. Genesis este, de asemenea, dezvoltatorul primului campus privat din România, West Gate Studios, care cuprinde 925 de garsoniere și apartamente destinate închirierii.

Pentru a afla mai multe despre cine suntem viziteaza-ne la:

Analist Aplicatii Software  -  Genesis FM SRL