Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Amenajari interioare- GERMANIA

20 posturi

Candidatul ideal

Angajam zugrav, faiantar, electrician, instalator, parchetar pentru renovari, amenajari interioare la blocuri in Germania
Experinta de lucru in constructii
Cunostinte de lb. Germana constituie un avantaj
Disponibi pentru lucru in Germania
Serios
Punctual
Permis de conducere Cat. B constituie avantaj

Descrierea jobului

Resposabilitati:
Responsabiltati specifice pentru fiecare meserie in parte
Zugravit, pus gresie si faianta, instalatii sanitare, gaz si apa, montaj parchet
Pentru Instalator: Instalarea obiectelor sanitare, calorifere, centrale in apartamente
Montarea instalatiilor de apa - canal in apartamente
Pentru Electrician: montat prize, intrerupatoare, schimbat instalatie electrica in apartament.

Beneficii:
Constructii si amenajari interioare in Germania la blocuri.
Cazare asigurata gratuit cu toate texele aferente. SINGUR IN CAMEREA
CAZAREA ESTE IN APARTAMENTE DE 2-3 DORMITOARE, BUCATARIE BAIE SI SUFRAGERIE
Transport din Ro - Ger asigurat si gratuit
Program de lucru 8 ore de luni – vineri
Contract pe perioada nedetermina se semneaza direct cu angajatorul German.
FARA CONTARCAT DE INTERMEDIERE!
Asigurare de sanatate si de viata
Curs de limba germana gratuit !
Puncte de lucru: Köln, Düsseldorf, Mannheim, Heidenheim

Firma noastra recruteaza muncitori calificati in materie de intretinere cladiri ( instalatoi, zugravi, electricieni, etc). Dispunem de o larga retea de relatii cu firme, companii si corporatii germane aflate in cautare de personal specializat de aceea cu noi totul devine mai avantajos, mai simplu, mai sigur. Nu ezita sa ne vizitezi pe www.drvp.eu sau sa ne contactezi departamentul de HR.

Amenajari interioare- GERMANIA  -  VONOVIA