Publicat 14 Iun 2019 | Expiră 15 Iul 2019

Amenajari interioare - GERMANIA

7 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutăm electrician, faianțar, zidar și montator tâmplărie PVC pentru amenajări interioare în Germania!
-Formare profesională în domeniu
-Experiența în activități de întreținere a imobilelor constituie un avantaj
-Cunoștințe de lb. Germana constituie un avantaj
-Seriozitate
-Punctualitate
-Permis de conducere cat. B obligatoriu

Descrierea jobului

Resposabilități:
-Responsabilități specifice pentru fiecare meserie în parte:
Electrician: montat prize, întrerupătoare, schimbat instalația electrică în apartament
Faianțar: scos gresie și faianță veche din apartament; pus gresie și faianță nouă după plan
Zidar: tencuit, zugrăvit, gips-carton
Montator tâmplărie PVC: scos tâmplărie și montat geamuri/uși de apartament
-Lucrări și servicii de urgență
-Modernizarea locuințelor
Puncte de lucru: Frankfurt/Stuttgart, Köln

Beneficii:
-Cazare în Germania asigurată gratuit cu toate taxele aferente: SINGUR ÎN CAMERĂ
CAZAREA ESTE ÎN APARTAMENTE DE 2-3 DORMITOARE, BUCĂTĂRIE, BAIE ȘI SUFRAGERIE
-Transport din Ro - Ger asigurat și gratuit
-Program de lucru: 8 ore de luni – vineri
-Contract pe perioadă nedeterminată, se semnează direct cu angajatorul german.
FĂRĂ COMISION!
-Asigurare de sănătate și de viață în Germania
-Curs de limba germană gratuit!
-Salariu atractiv!
-Mașină de serviciu cu card de benzină inclus.

Firma noastră recrutează muncitori calificați în materie de întreținere clădiri (instalatori, zugravi, electricieni, etc). Dispunem de o largă rețea de relații cu firme, companii și corporații germane aflate în căutare de personal specializat. De aceea cu noi totul devine mai avantajos, mai simplu, mai sigur.

Expirat

Amenajari interioare - GERMANIA  -  Dr. Vesmas & Partner S.R.L.