Publicat 05 Iul 2007 | Reactualizat 02 Aug 2007 | Expiră 05 Aug 2007

AMBALATOR

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Dexteritate manuala;
- Putere de munca si seriozitate;
- Persoana corecta, cinstita si ordonata;
- Responsabilitate.

Descrierea jobului

- Ambalarea, etichetarea si expedierea produselor destinate livrarii;
- Verificarea unitara a coletelor de livrare;
- Predarea coletelor catre sistemul de distributie national;
- Receptionarea coletelor primite;
- Depozitarea marfurilor in locuri specifice;
- Gestionarea documentelor proprii;
- Activitate într-un cadru modern, cu un colectiv tânăr şi dinamic.

Descrierea companiei

Firma care comercializeaza produse medicale.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AMBALATOR  -  CONFIDENTIAL