Ambalator produse

ROMKUVERT IND SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• indemanare
• rezistenta la lucrul in picioare
• disponibilitate de a lucra in ture:- 06:00-14:30/13:30-22:00/22:00-06:30

Descrierea jobului

• verificarea produselor pe linia de productie
• ambalarea in cutii a produselor
• curata masina si locul de munca

Beneficii:
  • Salariu motivant, cu posibilitate de evolutie
  • Bonusuri lunare/ periodice pentru performanta
  • Tichete de masa ( 30 RON/Zi lucratoare)
  • Decontare transport
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Card de sanatate- asigurare medicala privata

Firma romano-germana, productie papetarie situata in Bucuresti ,sectorul 3, Aleea Mizil, nr 28-36.

Publicat 30 Aug. 2022 Reactualizat 27 Sept. 2022 Expiră 29 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.