Ambalator/ operator pentru magazin online

Elto Tec S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui coleg care sa ne ajute cu gestiunea depozitului si pregatirea coletelor pentru expediere.
Cu sau fara experienta, principalele criterii sunt dorinta de a invatare si capacitatea le lucru in echipa.
Ne dorim ca noul nostru coleg sa fie:
- Ordonat; Responsabil, Onest;
- Harnic, perseverent, Serios;
- Sa fie Atent la detalii; sa aiba o atentie distributiva;
- Sa aiba minim studii medii;

Cerinte:
- Permis categoria B
- Aptitudini PC (Microsoft Word)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Receptia
- Coletarea produselor
- Incarcare/descarcare
- Realizeaza ambalarea produselor;
- Organizeaza si utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
- Aranjeaza marfa pe rafturi;
- Pregateste coletele pentru expediere. Impacheteaza/ambaleaza coletele pe baza facturilor si documentelor de expediere/awb;
- Preda coletele catre curieri conform graficului de livrare;
- Se asigura sa fie ordine si curatenie in depozit;
- Gandeste si aplica proceduri pentru optimizarea activitatilor din depozit

Efectuează operatiuni de paletizare, manipulare marfa, infoliere si etichetare marfa.Participa la curatenia, manipularea si aranjarea marfii in interiorul sectiei de productie

Firma administreaza un magazin online. Scopul nostru este sa oferim o experienta de cumparare deosebita clientilor nostri atat prin calitatea produselor livrate cat si prin calitatea relatiei dezvoltate cu acestia.
Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos