Publicat 31 Oct 2006 | Reactualizat 30 Nov 2006 | Expiră 01 Dec 2006

ambalator manual

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- muncitoare necalificate;
-experienta in industria alimentara constituie un avantaj;

Descrierea jobului

- lucru in trei schimburi;
- transport asigurat;
- bonuri de masa;

RO-STAR SA este o moderna fabrica de biscuiti dotata cu linii de fabricatie de mare capacitate organizate pe un flux tehnologic cu productivitate inalta.

Compania RO-STAR SA, avand ca principal obiect de activitate productia de biscuiti, a fost infiintata in anul 1996.

Obiectivul fundamental al companiei consta in livrarea de produse de calitate care sa conduca la satisfacerea in mod profitabil a nevoilor clientilor. Pentru cresterea continua a calitatii produselor, in anul 2001 s-a implementat sistemul calitatii in conformitate cu standardul SR EN 9002 : 1995 completat cu prevederile suplimentare ale standardului ISO 9001 : 2001.

Portofoliul de produse va fi in continua crestere pentru a satisface cererea de pe piata interna si externa, calitatea produselor se va mentine la cote de exigenta maxima, deoarece

DEVIZA NOASTRA ESTE CALITATEA.

Expirat
ambalator manual  -  S.C. RO-STAR S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles