Publicat 15 Mai 2006 | Reactualizat 14 Iun 2006 | Expiră 15 Iun 2006

AMBALATOR MANUAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- atentie, rabdare, conditie fizica buna, cinste si corectitudine
- disponibilitate de lucru program prelungit (aproximativ 46-47 ore saptamanal), orele suplimentare platindu-se adecvat. Programul include ore de lucru si Sambata (circa 4 ore)
RELATII LA TEL 4107364 , 0765507358

Descrierea jobului

- ambalare produse nealimentare (CD R, DVD R, dischete, carcase CD si DVD, casete audio si video)
- manipulare marfa, colete
- etichetare produse
- un colet are in medie o greutate de 8 - 9 kg

Unic importator autorizat al produselor MEMOREX si \"estelle\" (CD R, DVD R, dischete, casete audio si video, mape, baterii, acumulatori, infcarcatoare, etc)
www.memorex.ro si www.estelle.ro

Expirat
AMBALATOR MANUAL  -  TEHNOSTEEL SRL