Publicat 27 Dec 2007 | Reactualizat 25 Ian 2008 | Expiră 27 Dec 2007

Ambalator manual

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- Persoana activa;
- Spirit de echipa.

Descrierea jobului

• Cartarea publicatiilor dupa centralizatoare in functie de destinatie;
• Reambalarea corespunzatoare a coletelor cu presa deteriorate in timpul manipularilor si inapoiate de lucratorii din cadrul formatiei incarcare;
• Prelucrarea publicatiilor programate in baza documentelor de expeditie primite;
• Participa la incarcarea si descarcarea marfii;
• Participa la depozitarea pachetelor tipografice in depozit;
• Participa impreuna cu gestionarul si comisia de inventariere la toate inventarele obligatorii;
• Participa la receptionarea returului de la clientii din reteaua conventionala si pregateste pachetele in vederea predarii returelor catre furnizori

S.C.Hiparion Dispritution S.A este unul din principalii distribuitori de ziare si reviste din Romania avand ca puncte de desfacere: chioscuri, magazine, benzinarii, supermarket-uri, hypermarket-uri. Compania a fost fondata in anul 1999, iar in decembrie 2005 pachtul majoritar de actiuni a fost cumparat de firma Rautakirja Oy care este cel mai mare dirtibuitor de ziare si reviste din Finlanda si Tarile Baltice cu operatiuni si in Rusia.

Expirat
Ambalator manual  -  HIPARION DISTRIBUTION SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles