Publicat 20 Sep 2007 | Reactualizat 19 Oct 2007 | Expiră 21 Oct 2007

AMBALATOR MANUAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru fabrica din Cisnadie, judetul Sibiu, dorim sa angajam o persoana pentru ocuparea postului de Ambalator manual.

Candidatul ideal trebuie sa aibă experienţă într-o poziţie similară.Trebuie să dea dovadă de flexibilitate, dinamism, tenacitate si spirit de echipa.

Descrierea jobului

Persoana care va ocupa această poziţie va avea urmatoarele responsabilitati:
- va urmări linia de productie de PVC si PE,
- va prelua de pe linia de productie produsul finit, urmând a-l împacheta sau rula corespunzător,
- va ajuta la măcinarea si ambalarea materialului reciclabil.

Se ofera:

- oportunitatea lucrului intr-o echipa tanara si dinamica in cadrul unui concern international;
- posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional;
- asigurarea transportului la si de la firma;
- pachet salarial atractiv.

Ca marcă de renume, REHAU este leader-ul mondial în soluţii pe bază de polimeri din domeniul construcţiilor, industriei şi construcţiilor de automobile. Sistemele noastre vă susţin zilnic, în orice situaţie, câteodata chiar fară să realizaţi, dar întotdeauna cu foloase maxime. În întreaga lume, în peste 170 de ţări, 14.000 de angajaţi contribuie cu iniţiativa şi competenţa lor la dezvoltarea continuă a intreprinderii de familie pe care o reprezinta REHAU.

Expirat
AMBALATOR MANUAL  -  REHAU POLYMER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles