Ambalator manual

Onedia Distribution - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam muncitori necalificati in functia de ambalator manual. Studii minim 8 clase, cunostinte: tabla inmultirii.

Beneficii:
  • Salariu atractiv
  • Bonus pentru prezenta
  • Transport asigurat pe rutele stabilite de compantie
  • Masa calda in regim cantina asigurata de societate

Rutele stabilite de companie sunt:
  • Urziceni-Movilita-Pantelimon
  • Axintele-Cosereni-Pantelimon
  • Axintele-Sapunari-Lehliu Sat-Pantelimon

Descrierea jobului

  • Efectueaza colectarea produselor de pe rafturi conform notei de comanda;
  • Ambaleaza si securizeaza marfa corespunzator in vederea livrarii;
  • Depoziteaza marfa pe locatii conform procedurilor interne;
  • Eticheteaza marfa;
  • Mentine curatenia la locul de munca.

Compania s-a impus in randul firmelor de distributie din domeniul farmaceutic prin livrarea de produse si servicii de cea mai buna calitate. Istoricul si traditia firmei, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor, vor constitui un sprijin in afirmarea talentului dvs. Oferim un loc de munca dinamic, provocator si sprijinul necesar pentru a putea obtine impreuna rezultate foarte bune.

Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos