Ambalator manual / Manipulant marfa

CUSTODIA GROUP SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cu sau fara experienta in domeniu.
Capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

2 posturi de ambalator manual .
Atributii:
  • Verificarea produselor care ies din masina de injectie, etichetare si ambalare in cutii de carton.
  • Asezarea cutiilor de carton pe paleti.
  • Impachetare saci.
Salariu motivant + Bonuri de masa (20 lei /30 lei). Prime de Sarbatori.
Program de lucru in 3 schimburi.

1 post de ambalator/manipulant marfa.
Atributii:
  • Pregatire colete/paleti pentru livrare prin curier.
  • Manipulare marfa in/din spatiul de depoiztre.
  • Pregatire marfa si manipulare pentru zona de ridicare comenzi.
Program de lucru 09.00-17.30

Descrierea companiei

CUSTODIA GROUP SRL

Locatie: Bucuresti statia de metrou Anghel Saligny (Theodor Pallady incinta Ikea Pallady)
Domeniu de activitate: Fabricare produse din material plastic.
Publicat 9 Iun. 2022 Expiră 9 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.