Ambalator Manual Magazin Constanta - Summer job

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam ambalator/ operator magazin impachetare colete magazin

Suntem in cautarea unui coleg/colega dornic/a sa ne ajute cu gestiunea depozitului si pregatirea coletelor pentru clienti,
Scopul nostru este sa oferim o experienta de cumparare deosebita clientilor nostri atat prin calitatea produselor livrate cat si prin calitatea relatiei dezvoltate cu acestia.

Calitati morale:
  • Ordonat; Responsabil, Onest;
  • Harnic, perseverent, Serios;
  • Sa fie Atent la detalii; sa aiba o atentie distributiva;

Descrierea jobului

Descriere Rol:
  • Organizeaza si utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
  • Aranjeaza marfa pe rafturi;
  • Pregateste coletele pentru expediere. Impacheteaza/ambaleaza coletele pe baza facturilor si documentelor de expediere/awb;
  • Preda coletele catre curieri conform graficului de livrare;
  • Se asigura sa fie ordine si curatenie in depozit;
  • Gandeste si aplica proceduri pentru optimizarea activitatilor din depozit
Cerinte:
  • Aptitudini PC (Microsoft Word)
  • Sa aiba minim studii medii;Despre echipa:
  • Echipa tanara, mediu de lucru placut
  • Locatie: Constanta- port langa ANRE
  • Stabilitate. Pozitie pe perioada determinata, cu posibilitate de prelungire
  • Pachet Salarial Motivant.
Beneficii:
  • Program: in 2 ture
  • Luni-Vineri intre 08:00 - 16:30/ 11.00-1930
  • Sambata-Duminica: 08:00 - 16:30/ 09.00-17.30
  • Se acorda 2 libere pe saptamana conform legii
  • Pauza de masa: 30 minute/zi inclusa in program
  • Toate orele sunt platite conform legii

Cine suntem? Suntem o companie cu capital 100% german specializata in distributia si comercializarea unei game diverse de produse reprezentative pentru cele mai renumite case producatoare de bauturi alcoolice, tigarete, dulciuri, parfumerie, produse cosmetice si accesorii. Incepand din anul 1997 ne-am consolidat pozitia de la an la an, pe un segment specific de piata, cel al activitatii de duty-free si travel retail. Am dezvoltat solutii eficiente atat pentru canalul de distributie cat si in retail, in prezent reteaua noastra numara 17 magazine situate la granita, in porturi si zone libere. Echipa Heinrig a evoluat odata cu compania atingand in prezent 150 de persoane. Motorul nostru "german" a fost si este compania Gebr. Heinemann, Hamburg care administreaza cu succes o afacere de familie de mai bine de 125 de ani. Intregul sprijin si increderea primite din partea "familiei" Heinemann sunt definitorii in evolutia noastra ascendenta.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022