Ambalator manual comenzi online

Farmacia Tei S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Atentie la detaliile produselor;
- Abilitate de a lucra in echipa;
- Experienta cu scanner cod de bare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Ambaleaza si securizeaza produsele in vederea livrarii;
- Ambaleaza produsele comandate de clienţi în timpul cel mai scurt şi în condiţii optime;
- Verifica integritatea produsele, ambalajele si etichete corespunzatoare.

Beneficiile:
- mediu de lucru tanar si prietenos;
- turele sunt de 7 ore;
- lucrul intr-un depozit nou, dotat corespunzator;
- pachet salarial atractiv.

FarmaciaTei oferă servicii complete în domeniul distribuţiei produselor farmaceutice.

Cu o experienţă bogată, FarmaciaTei.ro oferă peste 15000 de produse farmaceutice şi parafarmaceutice, dorind să acopere cât mai multe din nevoile clientilor.

Pentru a simplifica procesul de comandă şi al apropia cât mai mult de dorinţele şi nevoile pacienţilor noştri, am creat parteneriate cu LivrariOnline şi cu PlatiOnline . Aceste parteneriate strategice aduc si mai multe beneficii pentru clienti si ajuta compania sa-si consolideze pozitia de lider in domeniul farma e-commerce.

Cu peste 800000 de clienti online si mai mult de 53000 de fani pe Facebook, suntem unul dintre jucatorii cheie din Romania.
Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 22 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos