Publicat 09 Oct 2019 | Expiră 09 Nov 2019

Ambalator / Legator manual

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Activitati principale:
- pregatirea produselor pentru ambalare;
- verificarea functionalitatii utilajului de ambalare;
- asigurarea necesarului de materiale pentru ambalare;
- efectuarea ambalarii precum si depozitarea produselor ambalate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Respecta intocmai sarcinile si indicatiile primite de la seful direct cu privire la procesul tehnologic si materialele folosite (termene, dimensiuni, cantitati, calitate) stabilite conform cerintelor clientului;
- Respecta intocmai precizarile si indicatiile inscrise in fisa tehnologica;
- Utilizeaza rational timpul de lucru, materialele si echipamentele de lucru din dotare;
- Utilizeaza corect masinile, aparatura, uneltele, substantele periculoase, echipamentele de transport si de protectie astfel incat sa nu expuna la pericol de accidentare sau imbolnavire profesionala atat propria persoana cat si alte persone care pot fi afectate de actiunile sau omisiunile sale in timpul procesului de munca;
- Raspunde pentru neindeplinirea sau indeplinirea necorespunzatoare a atributiilor ce-i revin, cat si de calitatea lucrarilor executate personal, la termenele stabilite prin reglementari interne sau prin alte acte normative;
- Asigura buna functionare a Sectieie de Legatorie;
- Respecta toate prevederile documentelor sistemului calitatii (planul calitatii, proceduri de lucru, instructiuni de lucru, fise de urmarire a executiei, fise de urmarire a inspectiei etc).
- Raspunde pentru prejudiciile create ca efect al activitatii sale;
- Raspunde de mentinerea in stare buna a echipamentelor si a sculelor pe care le utilizeaza in procesul de munca;
- Raspunde de pastrarea in bune conditii a documentatiei tehnice, instructiunilor de lucru, a fiselor de inspectie si incercare conform procedurilor in vigoare;

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhancing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești, and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Expirat
Ambalator / Legator manual  -  Manpower

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles