Publicat 01 Nov 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 01 Dec 2018

AMBALATOR/ AMBALATOARE

1 post

Candidatul ideal

Echipa Superpantofi.ro este in cautarea unui/unei coleg/colege pentru postul de Ambalator/Ambalatoare. Daca iti doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara si sa inveti lucruri noi, aplica ACUM un CV! Avem un singur post disponibil!
Iti oferim posibilitatea sa cresti profesional alaturi de noi!

Descrierea jobului

CERINTE:
- persoana cu dorinta de munca
- organizata
- cunostinte operare calculator
- disponibilitate de a lucra peste program (ore suplimentare platite)

RESPONSABILITATI:
- gasirea produselor in depozit si strangerea lor
- pregatirea comenzilor
- ambalarea cutiilor de incaltaminte in pungi de curierat
- pregatirea coletelor pentru livrare si generarea borderourilor pentru firma de curierat
- etichetarea produselor noi si asezarea in raft (depozit)

OBSERVATII:
- se munceste in depozit
- program de lucru 9:00-18:00
- adresa locului de munca: Sector 1, zona metrou Jiului

BENEFICII OFERITE:
- SALARIU FIX: 1700 LEI
- Masa de pranz asigurata
- Orele suplimentare se platesc
- Colectiv tanar, dinamic si prietenos

Superpantofi.ro este un boutique multibrand, un magazin online de pantofi care pune consumatorul si nevoile lui pe primul loc. Avem in spate ani de experienta, fiind unul dintre primele magazine online de pantofi aparute.
Ne-am dedicat conceptului de a oferi fiecarui client cel mai bun serviciu posibil. De la asistenta personala pana la livrarea comenzii in cel mai scurt timp, Superpantofi.ro este un magazin de incaltaminte focusat pe satisfacerea clientului.

AMBALATOR/ AMBALATOARE  -  Superpantofi.ro