Publicat 10 Ian 2014 | Reactualizat 10 Feb 2014 | Expiră 11 Feb 2014

Amanetar

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Nivel de studii recomandat:
- superioare;

• Cunostinte medii:
- operare PC;
- utilizare a internetului;

• Disponibilitate de participare dupa angajare la cursul de pregătire pentru postul ocupat:
- curs și cazare oferite gratuit din partea firmei;
- cursul se desfasoara în județul Maramureș

Descrierea jobului

Perspective profesionale:
• activarea într-o companie de succes;
• siguranța locului de muncă;
• munca alături de un personal calificat;
• posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională;
• seriozitate;
• aprecierea şi recunoaşterea performanţelor pe plan profesional;

• Total beneficii:
- salariu pe contractul de munca BRUT: 1550 lei
- salariu + bonuri de masă NET: ~ 1.300 lei

Descrierea companiei

De 20 de ani, cel mai rapid împrumut din România!

Pentru mai multe detalii despre activitatea noastră accesați http://www.bsg.ro sau http://www.110.ro

Expirat
Amanetar  -  BSG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles