de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Alternativa Financial angajeaza agenti de vanzari / brokeri

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati excelente de comunicare, convingere, negociere, adaptare si invatare rapida;
- Mod de gandire orientat spre clienti;
- Interesat de dezvoltare personala;

Descrierea jobului

- Promovarea pietei de capital
- Contactarea telefonica a clientilor
- Stabilirea intalnirilor de afaceri
- Desfasurarea activitatii la sediul companiei
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Training specializat
- Pachet salarial atractiv

Alternativa Financial iti ofera posibilitatea obtinerii unui loc de munca stabil, cu salariu atractiv. Se cauta persoane tinere si active pentru postul de Broker / Agent vanzari.
Oferim:
- castiguri lunare peste medie
- posibilitatea reala de avansare
- job full-time, 8h/zi ( L – V , Vineri zi scurta); zona ultra central.
- posibilitatea de a lucra si promova in birourile noastre din alte tari
-training gratuit si specializat bazat pe tehnici de vanzare si dezvoltare personala.

Expirat
Alternativa Financial angajeaza agenti de vanzari / brokeri  -  ALTERNATIVA FINANCIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles