Publicat 27 Oct 2014 | Reactualizat 24 Nov 2014 | Expiră 28 Nov 2014

ALPINIST UTILITAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Absolvent studii medii cu profil tehnic (liceu sau scoala profesionala)
Curs autorizat de alpinist utiliar absolvit
Detinere permis auto cat.B.
Experienta cel putin 2 ani in constructii telecomunicatii mobile constituie un avantaj;
Aptitudini si experienta in lucrul la inaltime;
Disponibilitate pentru deplasari 100% din programul de lucru.

Descrierea jobului

Descriere post:
Instalare cabluri antene de la locatia echipamentelor la antenele de pe structura;
Instalare dispozitive mecanice, electric si/sau electronice pe un site de telecomunicatii;
Instalare antene panou pe suporti existenti, azimutare, etc;
Pozitionare buloane ancoraj, cofrare fundatie pentru stalpi de telecomunicatii.
Generare asamblare si ridicare (construire) structurilor din otel galvanizat pe terasamentele cladirilor si a turnurilor din otel galvanizat pe teren utilizand macarale si alte mecanisme de ridicare;
Instalare conectori, montare etichete, impamantari/feederi;

RCS & RDS este o companie romanesca rezultata in urma fuziunii in august 2005 intre Romania Cable Systems si Romania Data Systems. Compania este cel mai important furnizor de servicii integrate de comunicatii avand peste 90 de puncte de lucru in Romania, Ungaria si Slovacia.
Peste 1.000.000 de clienti beneficiaza de serviciile de televiziune prin cablu si satelit, iar peste 150.000 de companii folosesc serviciile de internet, transmisii de date si telefonie fixa oferite de RCS & RDS.

Expirat
ALPINIST UTILITAR  -  RCS & RDS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles