ALPINIST UTILITAR

STRAL BIG SRL - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • studii medii/școală profesională
  • experiența în alpinism utilitar constituie un avantaj
  • curs calificare/specializare alpinist utilitar (nu este condiție obligatorie)
  • spirit de echipă, seriozitate, responsabilitate, autocontrol

Descrierea jobului

Realizarea prin metoda alpinismului utilitar a următoarelor lucrări de construcții:
  • montaj și reparații la înălțime (zugrăveli, reparații, izolație termică, curățarea ferestrelor și a fațadelor din sticlă, instalarea și montarea antenelor, etc.)
  • igienizare suprafețe vitrate, întreținere a spațiilor închise, toaletare arbori
  • montaj geamuri pereți cortină
  • reparaţii şi întreţinere de structuri de rezistenţă
  • schimburi de geamuri la construcții înalte
  • vopsitorie civilă și industrială
  • igienizări fațade / locuri greu accesibile
  • liftare de echipamente grele
  • inspecţie şi testare a grosimii pereţilor cu aparatura volmetrică, ultrasunete, foto/video, etc.

Beneficii
  • pachet salarial motivant
  • proiecte interesante în cadrul unui grup de firme în plină expansiune

STRAL BIG este una dintre cele mai importante companii din domeniul alpinismului utilitar din Romania. Serviciile oferite se regasesc atat in aria alpinismului utilitar industrial cat si de office si retail. Mai multe detalii despre specificul companiei noastre puteti gasi pe site-ul http://www.stralbig.ro

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos