Alpinist utilitar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca in special conditia de a avea spirit de echipa si simt practic cat si sa fie serios, responsabil si profesionist!

Cerinte candidati:
-Sa fii absolvent de: scoala profesionala, liceu, școala tehnica, colegiu sau universitate;
-Capacitatea de a se integra in echipele de lucru;
-Abilități de comunicare;
-Personalitate energica, proactiva, atitudine pozitiva;
-Dorința de a învăța lucruri noi:
-Alta calificare in afara celei de alpinist utilitar constituie avantaj;
-Permis de conducere (optional);
-Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Descrierea jobului

Oferim:
-Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale.;
-Program de lucru L-V/8-17;
-Zile libere conform codului muncii;
-Concediu de odihna conform legii;
-Echipament de lucru/protectie de calitate;
-Ore suplimentare platite;
-Prime de sarbatori, bonusuri la proiecte;

Suntem o firma de alpinism utilitar cu o vechime de 6 ani pe piata de profil din Bucuresti. Proiectele contractate au o doza de provocare tehnica si profesionala ce pot atrage atentia oricarui profesionist in domeniu.Colectivul nostru de lucru este unul prietenos si de calitate. Pentru cunoasterea tuturor oportunitatilor alatura-te echipei noastre!

Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022