Publicat 22 Feb 2021 | Expiră 09 Mar 2021

Ajutor Tehnician Sisteme de Securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Colegul pe care il dorim sa se alature echipei noastre trebuie sa fie cam asa:

1. Sa stie cate ceva despre electronica, telecomunicatii sau in cel mai bun caz despre sisteme dе securitate.
2. Sa fie dispus sa invete. Daca nu invata nu v-a creste, iar daca nu v-a creste, firma nu v-a creste.
3. Sa fie organizat!
4. Sa fie harnic. Nu ne plac oamenii lenesi suntem o echipa tanara si vrem colegii activi.
5. Sa fie descurcaret, daca are o problema sa nu se dea batut(a) pana nu gaseste solutia.
6. Sa fie atent(a) la detalii!
7. Sa fie dispus sa lucreze in conditii de santier!

Descrierea jobului

Cе o sа faca acest coleg sаu colеgа:

1. O sа pregateasca si o sa execute tot ce tine de partea de cablare pentru sistemele de securitate urmand indicatiile Tehnicianului sau a superiorului ierarhic!.
2. O sа oferе suport tehnicianului sa Sefului de echipa cu care lucreaza
3. Respecta procedurile si normele de protectie a muncii!

Suna interesant? Hai sa-ti spunem cateva lucruri despre noi: suntem cea mai mare companie din comertul online cu sisteme de securitate conform cifrei de afaceri si avem autorizatie si licenta pentru instalarea acestora. Compania noastra importa si comercializeaza produse dintr-o gama larga de produse de securitate: sisteme de supraveghere video, sisteme de alarma la efractie, dispozitive de control acces si pontaj pentru vile si sedii de firma, automatizari porti culisante si bariere electromecanice, sisteme de videointerfonie si sonorizare, sisteme antifurt pentru magazine, adresate atat firmelor instalatoare cat si consumatorilor finali. Noi suntem in permanenta in contact cu cele mai noi tehnologii si solutii de securitate, incercand sa le promovam pe piata noastra, oferind in acest scop clientilor nostri suport pentru instalare si scolarizare gratuita la sediul societatii.

Expirat
Ajutor Tehnician Sisteme de Securitate  -  ATU TECH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles