Publicat 07 Iun 2019 | Reactualizat 05 Iul 2019 | Expiră 08 Iul 2019

AJUTOR OSPATAR - FRANTA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
- Limba franceza - nivel avansat;
- Diplome de calificare si recomandari;
- Experienta minim 2 ani pe un post similar;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Abordare pozitiva, pro-client;
- Persoana responsabila, loiala, organizata si punctuala;
- Tinuta profesionala impecabila.

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, restaurant gastronomic (Michelin) din estul Frantei, Ajutor de Ospatar cu urmatoarele atributii:
- Realizarea mise en place-ului;
- Preluarea comenzilor;
- Servirea prompta a clientilor;
- Mentinerea standardelor de calitate si a procedurilor de igiena;
- Curatenia si intretinerea spatiului deservit.

OFERTA DE ANGAJARE:
- Contract de munca inregistrat in Romania cu detasare in Franta, pe o perioada de minim 3 luni cu posibilitate de prelungire, conform legii;
- Oportunitati de continuitate si stabilitate profesionale si a unui parteneriat de lunga durata;
- Venitul net lunar (salariu + diurna) 1400 EURO;
- Program de lucru: de la 39 ore / saptamana (2 zile libere / saptamana);
- Orele suplimentare vor fi platite in conformitate cu legislatia franceza (incepand cu 10 euro net/ora);
- Cazare asigurata gratuit de angajator, inclusiv utilitatile;
- Masa asigurata;
- Transport asigurat de firma noastra din Romania in Franta si retur;
- Asigurare medicala Generali.

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE!

ANGAJARE IMEDIATA!

IAE Interim este o companie acreditata de Ministerul Muncii, specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate.
Pentru a putea participa la preselectie, va rugam sa trimiteti aplicatia dumneavoastra pe ejobs sau CV direct la adresa de email: contact@interimeurope.ro
Telefon de contact: 0745303599

Expirat

AJUTOR OSPATAR - FRANTA  -  S.C. IAE INTERIM S.R.L.