de ani Fără Frică...

E momentul să sărbătorim și să îți mulțumim că ești alături de noi! Hai să revedem împreună aventurile prin care am trecut și să descoperi surprizele pe care ți le-am pregătit

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Ajutor mecanic auto CAMIOANE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Înapoi la joburi

Candidatul ideal

dorinta de invatare si specializare

Descrierea jobului

ajutor mecanic auto in service Camioane

Descrierea companiei

 SC PARTS TRADE FL este o firma  de incredere ,competenta si rapida,  specializata pe vanzarea de piese pentru autoturisme -camioane - remorci - semiremorci, infiintata in anul 2010.

 

Expirat
Ajutor mecanic auto CAMIOANE  -  Parts Trade FL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te informăm că site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza funcționalităților reduse ale acestuia. Accesează-ne cu încredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am înțeles
close