de ani Fără Frică...

Publicat 23 Sep 2008 | Reactualizat 21 Oct 2008 | Expiră 24 Oct 2008

AJUTOR GESTIONAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara -avantaj;
Minim studii medii;
Persoana serioasa(fara cazier);
Abilitati de comunicare
- capacitate de organizare;
- simtul responsabilitătii;
- atentie la detalii;
Cunostinte operare PC

Descrierea jobului

- opereaza si noteaza documentele de gestiune pe calculator;
- raspunde de corecta manipulare si depozitare a marfii;
- asigură întreţinerea corespunzătoare a zonelor de depozitare şi menţinerea unei stări deosebite de curăţenie in deposit;
- ajuta si insoteste GESTIONARUL pe tot parcursul activitatii fiind in directa subordine a acestuia;
- participarea la pregatirea livrarilor (ambalarea);
- participa si supravegheza incarcarea livrarilor catre clienti ( verifica corectitudinea documentelor cu marfa livrata fizic);
- ajuta la incarcarea si descarcarea masinilor atunci cand este cazul;
- intocmeste si completeaza fisele de magazine;
- realizeaza periodic diverse rapoarte referitoare la stocuri, livrari, pierderi/deteriorari, necesar de marfa, etc.
- participa la realizarea procesului de inventariere marfa;

Beneficii:
Conditii foarte bune de munca (depozit de materiale promotionale), salariu pe masura performantelor.

Agentie BTL full-service prezenta pe piata de peste 8 ani, WAVE DIVISION ofera solutii integrate de BTL adaptate nevoilor particulare ale clientilor. Echipa de profesionisti, implicarea lor si respectul permanent pentru timpul si investitia Clientului fac din WAVE DIVISION o oportunitate de cariera pentru toti pasionatii de publicitate si comunicare targetata pe diversele segmente de public.

Expirat
AJUTOR GESTIONAR  -  WAVE DIVISION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles