de ani Fără Frică...

Publicat 25 Sep 2007 | Reactualizat 24 Oct 2007 | Expiră 26 Oct 2007

AJUTOR GESTIONAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana organizata , atenta la detalii , dornic sa cunoasca si sa-si insuseasaca noi cunostinte .
Experienta in domeniile , materiale de constructii , instalatii reprezinta un avantaj .

Descrierea jobului

Gestionarea si organizarea stocurilor de materii prime si produse finite sub indrumarea gestionarului direct .
Organizarea intrarilor si iesirilor de marfa conform comenzilor si urgentelor .

Grup de firme care se ocupa cu importul , productia si comercializarea materialelor de constructii , in special acoperisuri metalice si mase plastice .

Expirat
AJUTOR GESTIONAR  -  Bravo International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles